OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hellsing - kui hea see siis on?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 16:12    Teema: Hellsing - kui hea see siis on? Vasta viitega

Tere!

Neil päevil lõpetasin Hellsingi seriaali vaatamise. Tõtt öelda jäin veidi nõutuks, miks on see seriaal nii paljudel kordadel siit foorumist läbi jooksnud kui "lemmik", "kõige rohkem meelde jäänud" või mis iganes. Mind jättis ta kokkuvõttes suht ükskõikseks. Ütleks, et sarja plusspooled on atmosfäär, stiilne peategelane (Alucard või siis Dracula, kes nägi välja nagu inkvisiitor) ja korralik heliriba. Lugu ise aga ei küündi minu arvates kaugemale lihtsast meelelahutusest ning mõned osad on lausa igavad, ega lõpuski õiget puänti ei tulnud...Nii mõneski mõttes tundus asi kuidagi poolik ja osad teemad jäid välja arendamata.
Ootaks nüüd nimetatud sarja fännidelt vastukaja, mis mu arvamust võiks kõigutada või ehk ümbergi lükata - mis siis selle sarja nii heaks teeb?
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 17:40    Teema: Vasta viitega

Iga ühe maitse on erinev... :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tromedar



Liitunud: 26 Veeb 2004
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 10:16    Teema: Vasta viitega

Hellsing?
Kui vaadata kõigest vampiirikate külje pealt, siis on see kindlasti parim vampiriikas minu arust, nagu ka Vampire Hunter D: Bloodlust. Seriaalidest on ta minumeelest parim animé - nii palju, kui mina näinud olen. Õhkkond oli alati mõnus ning vahel oli ta tõesti piisavalt thrillerlik, et hirmu nahka ajada. Märulist isegi puudu ei jäänud ning Hellsingi üks plusse on see (mu arust), et seal on segatud futuristlik (igasugu püssid jne) ning vanaaja inglaslik värk...
Alucard oli üks tegelasi, mis selle anime kõige rohkem meelde jättis. Ta oli rahulik ja hästi riietunud tüüp (mu desktopil ka hetkel).. Hellsingi kohta pole miinuseid eriti välja tuua. Kui, siis oli liiga üksluine sisu ja Alucardi nimi tundus mulle totter :) Dunpeal kindlalt parem nimi - ehk siis D.

Mul raske ennast väljendada , loodan et saite midagi aru...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kraan



Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Linn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 12:29    Teema: Vasta viitega

Ää, sedapsi et mina pole veel näinud ühtegi vampiiritükki ükskõik millises formaadis, mis küündiks kõrgemale lihtsast meelelahutusest. Seda on nii Bram Stokeri raamat, 1922 aasta "Nosferatu" (mida ma rõõmuga reedel vaatasin ja palju nalja sain) ja ka kõik järgnevad. Hellsing on muidugi ilusate värvide ja mõnusa soundtrackiga. Ja õhkkond on muidugi tõesti olemas, aga mind häiris selle juures peamiselt teatud tegelaste liigne surematus. See tegi kõik episoodid kuidagi sarnasteks. Sõnaga, rida ilusaid pilte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ahjualune



Liitunud: 26 Apr 2004
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 16:50    Teema: Vasta viitega

Jah, maitsed tõesti erinevad. Tihtipeale liigitatakse Hellsing ja Vampire Hunter D: Bloodlust ühesugusteks, ometi Hellsing jättis mu täiesti külmaks, kuid VHD:B pean väga heaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 09, 2004 18:14    Teema: Vasta viitega

sama ka siin...Hellsing on minu jaoks tavaline action anime...midagi super ma selles küll ei näinud, mis mind ekraani külge tõmbaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 00:40    Teema: Vasta viitega

hellsingi puuduseks oli tõepoolest see, et asi jäi liiga poolikuks.
kuid see mis oli, oli väga super. väga hea ühe meelelahutusanime kohta. ei ütleks, et lugu üksluine oli. ausaltöelda ega naljalt ikka ära ei arvanud mis järgmises osas toimus (noh kaklus küll, duuuh, aga et ikkagi kes ja mis). ja lisaks veel kõrvaltegelased, kes olid piisavalt tugevad ja lahedad, et asjale meeldivalt vürtsi lisada. peategelastest ei hakka rääkimagi. kui celeste välja arvata, siis oli kogu see punt äärmiselt võimas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Gertkane



Liitunud: 8 Juun 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2004 08:23    Teema: Vasta viitega

Hellsing venis vahel, ja jutt oli suht yksluine. Ise olen vast 6-7episoodi 2ra vaadanud, ta on parem kui enamus, aga ta ei ole midagi erilist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Watarimono



Liitunud: 3 Juun 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 13, 2004 00:40    Teema: Järg Vasta viitega

Lõpu asi on selles, et Hellsingile tuleb järg, mis pidavat selle kõik kinni siduma. Kahjuks saabuvat see alles pärast manga lõpetamist (st. kuskil 2006-dal aastal). Kuid jah... Näib tõepoolest, et Hellsing vahel venib ja virib. Sisult hõbejas keskmine tõepoolest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 11:27    Teema: Vasta viitega

hmm...ma pigem oletan, et siin tuleb kokku see asi, et mida iga inimene anime juures endale tähtsaks peab. minule isiklikult meeldib joonistustiil ja sõltuvalt animest ka sisu. muusika on teisejärguline.
Alucard oli lahe. sisule ma iseenesest eriti suurt tähelepanu ei pööranud...võibolla selle pärast, et see oli veits...jah..poolik. aga see ei tähenda, et ta mulle ei meeldi :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Crisux



Liitunud: 11 Märts 2004
Postitusi: 47
Asukoht: Tartu//Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 20:16    Teema: Vasta viitega

meelelahutusena oli see jah päris hea, kuid midagi thrillerlikku nagu tromedar ütles ma nagu ei leidnud sealt. tegelased olid kah hästi õnnestunud, kuigi see Celes/Ceres (igas episoodis oli see nimi erinevalt kirjutatud, krt) tundus natuke liiga äpu vms, kuid Walter (loodame, et oli Walter ta nimi) meeldis mulle, ei olex arvanud et ta siuke kõva tegija on
Alucard ise oli kah mõnusalt sünge vana :P
mulle igatahes meeldis. loodame, et sel tuleb järg kunagi sest kuidagi kahtlaselt lõppes see minu jaox
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
uku



Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 41
Asukoht: täitsa oma maailmas...

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2004 12:02    Teema: Vasta viitega

Hellsing meeldis mulle sellepärast et ta oli tõsine ja parajalt sünge. Mingi Pokemoni ja Digimoniga teda küll võrrelda ei anna. Ka efektid olid hästi tehtud. Mõtlen udu,veri jne.
Alucard oli pull kutt küll ja ütles kavalaid asju, aga see tundus ebaloogiline kui ta oma käe inimese/vampiiri kehast läbi lõi. Vampiir või mitte aga see on juba liig.

Mõnest kohast jäi lugu isegi arusaamatuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Walveta



Liitunud: 26 Aug 2004
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 09:57    Teema: nuh ei taha kedagi solvata sest igaühel oma maitse Vasta viitega

Ma vaatasin seda hellsingit ja kui ausalt ei tekkinud mul mingit reaktiooni. See oli nii moodi et vaatasin mõned osad otsast peale ja siis kui lõppes jäin telerisse vahtima mõeldes "Eh?".
See et veri ja udu ja kõik see on jah normilt joonistatud ja et sünge on, see on väga tore aga teemast ma just pihta ei saa. See oli nagu lugeda raamatut "teenageritele" tekst on, paber on, sõnad on, raamat on ikka siin kõik normis aga mingit mõttet sellel pole.
Et jah see on vist aint minu arvamus... niiet, ärge tulge mind maha lööma aint selle pärast et ma teie lemmik anime kohta ütlesin et sellest tekkib tühi tunne
_________________
You don't know me, I followed you home from the movies
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2004 22:12    Teema: Vasta viitega

Hellsingi õhkond ja tegelased olid väga hästi välja mõeldud. Alucard oli nii lahe vend, niivõrd võimas ja tundub, et praktiliselt hävitamatu.Võitlusstseenid olid suurepärased, eriti need, kus Alucard näitas, et ta on ikka palju võimsam, kui enamik nendest ringitaaruvatest ilma ajudeta vereimejatest(nende all ei pea ma silmas Andersoni ja teisi selle kategooria vampiier).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fyrzen



Liitunud: 23 Okt 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 20:42    Teema: Vasta viitega

Mul isiklikult on siiamaani olnud selline suhtumine, Hellsing on lihtsalt mingi hea anime, sai nähtud, enam-vähem teada mis toimub jne. Pilt igati hea, väga originaalne jne. aga see nagu ei tähenda mulle mitte mõhkugi. Ma olen igal võimalusel jätnud vahele selle vaatamise, sest omal ajal Viva näitas hulgaliselt mingeid esimese hooaja osi(nii palju kui neid ka polnud :P) ning põhimõtteliselt sai igat 1-6ndat osa 5 korda nähtud, mulle on hakanud juba kõrini sellest.

Kuid kui objektiivselt mõtled järgi, siis on ta endale fännide poolt omistatud tiitli kindlasti ära teeninud. Kogu sarjas toimub tegelt rohkem, kui lihtsalt võitlus inimeste ja vampiiride(ja vampiiride) vahel. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 21:53    Teema: Vasta viitega

Hellsing'il polegi muid hooaegu peale esimese.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 23:02    Teema: Vasta viitega

õigupoolest ongi hellsing üks kahest vampiirikast , mida ma näinud olen.eelpool nimetatu ja vampire hunter D:Bloodlust
iseenesest meeldis mulle hellsing oma uneleva miljöö ja pikalevenivate võitlusstseenidega rohkem , kuid minule , kes otsib animedest nunnusid tegelasi ja situatsioone , ei jäänud ta silma mitte millegi erilisega.
kui verd näha , siis näha seda samurai animedes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2005 17:37    Teema: Vasta viitega

hellsing meeldib mulle seep2rast et seal kui inimene sureb siis ta sureb,
mitte et keegi 2rkab ellu või ei n2ita kuidas ta surma saab...
mia tea,mulle story meeldib,seal n2itas yhes osas integrali minevikku(ei m2leta mis osa oli) ja tema minevikku andis m6nusalt olevikuga siduda.
ning mulle meeldib alucard(dracula)nosferatu(hisp.keeles''the undead'') nime kombinatsioon(kaval)
k6ik minu arvamused v6ite lugeda mu kodukalt www.zone.ee/hellsing
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2005 22:59    Teema: Vasta viitega

nosferatu kirjutas:

ning mulle meeldib alucard(dracula)nosferatu(hisp.keeles''the undead'') nime kombinatsioon(kaval)


Hmm... kas nosferatu ei tule hoopis mõne Ida-Euroopa või Balkani rahva keelest ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2005 23:09    Teema: Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
hellsing meeldib mulle seep2rast et seal kui inimene sureb siis ta sureb,
mitte et keegi 2rkab ellu või ei n2ita kuidas ta surma saab...


Mjahh, aga lausa nördimuseni surma vältiv Alucard ei ole tsipa ebameeldiv? Pidevalt on tema vaesekesega ju selline lugu, et näe, sureb ja kõik on läbi ja siis tuleb ellu tagasi?

Lisaks, see Victoria või mis selle tsiki nimi nüüd oligi, suri ja tuli tagasi, uhked kihvad suus.

Aa, ja kust sa võtad, et poisi nimi on Nosferatu Alucard? Pingutasin oma pead, mis ma pingutasin, aga ei tulnud meelde ühtegi kohta terves animes, kus poisi kohta oleks Nosferatu öeldud.

Lisamärkusena, heitsin korraks pilgu su lehele ja leidsin sealt sellise huvitava soovituse: "STOP JACKING OFF AND WATCH THIS ANIME RIGHT NOW YOU HORNY SHITHEADS." Ei, sul on õigus, ma pesen oma käed ära ja otsin Hellsingi uuesti üles... Kenijaalne
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: