OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

KOKKUTULEK 7.-8. jaanuar 2005
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Vali oma lemmik
1. Naarismaa talu
25%
 25%  [ 6 ]
2. Kauksi puhkemaja
66%
 66%  [ 16 ]
3. Mosina Saun & Peomaja
4%
 4%  [ 1 ]
4. Piumetsa Saun
0%
 0%  [ 0 ]
5. Peetrimetsa Villa
4%
 4%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 24

Autor Teade
hundiplika



Liitunud: 13 Juun 2003
Postitusi: 31
Asukoht: Pärnu, Sauga jõe ääres

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 16:36    Teema: Vasta viitega

Valisin ka Kauksi, see tundub selline mõnsa ja tore olevat Happybunny
_________________
*hundu tõstab koonu kõrgele-kõrgele ja ulub täiskuu poole: uauuuuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
V-QuB



Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 53
Asukoht: Kohtla-Järve

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 17:47    Teema: Vasta viitega

Jaa, see on hea koht, olen ise seal olnud 8)
_________________
"When Machines Learn to Feel
Who Decides What is Human"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Forgotten



Liitunud: 23 Aug 2004
Postitusi: 21
Asukoht: TLN

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 18:22    Teema: Vasta viitega

Kauksi tundub olevat norm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 18:59    Teema: Vasta viitega

mis puutub sellesse väljategemisse, siis ärge nüüd seda kohe nii tõsiselt võtke Rolling Eyes see oli teatud hetke mõttevälgatus. ma mõtlesin, et küsin rahvalt, mida arvab, aga paul juba ise tuli sellega lagedale. ma pole midagi öelnud, et te PEATE maksma Rolling Eyes

Tsiteerin::

1. Minu meelest on kasutajatelt, kes on siiani tegutsenud ja ka edaspidi tegutsevad ainuüksi baka.ee foorumites, natuke palju nõuda, et nad üleüldse huvituksid, veel vähem peaksid tegema selliseid kingitusi jututoa #emanga asutajatele (paljud võib-olla ei teagi, mis see selline on). Liiati kui baka.ee ja #emanga asutamine on omavahel seotud konkreetselt ainult ühe isiku kaudu - selleks on manic. (Uitmõte: keegi teadjam võiks kirjutada kokkuvõtliku ajaloo nende kahe kogukonna kohta ning selle siin foorumis avaldada - oleks huvitav lugeda.) See kokkutulek oleks ju siiski mõeldud just baka.ee kasutajatele.

see ajaloo kirjutamise mõte oleks päris huvitav :) see on küll tõsi, et baka ja #emanga asutaja on sama isik, kuid ideelisest poolest sai vist tõuke nii kinda, manicu kui ka pauli poolt. paul parandab, kui ma eksin, kuid algne mõte oli minu mäletamistmööda pauli manga ideega, mida kutsuti teostama kinnas. tõestuseks võin tuua kirja, mille manic mulle saatis zoorumisse ( kui see veel eksisteeris )


09-04-2002, 16:52
nii..
tule kiiresti jutukasse..
ja siis kui oled kasvõi elites
kirjuta järgmine rida
/join #emanga
sääl arutataxe bual'i seda manga projecti

-manic-


( väike kõrvalmärkus...eelmine aasta sai pandud #emanga sünnipäevaks 10.04. kui ma postkastis sirvisin, siis avastasin, et ühe (või koguni 2?) päevaga oli mööda pandud : P )

pealegi...ma pakun, et kui poleks olnud #emangat, poleks arvatavasti ka bakat, nagu me seda tunneme. ja #emanga on siiski baka.ee jutukas Armas kuri aga aitab sellest. teemaks siiski kokkutulek ^__^ ja kokkutulek on nii baka.ee kui ka #emanga inimestele. ka endistele :)


Tsiteerin::
Muideks, Genky. Selline väike asi nagu ETTEMAKS! See peab olema, siis ei taba kohaletulijaid mingid halvad üllatused ja need, kes tulevad, tulevad seda kindlamini :p

ettemaks on kindlalt. selle pärast ära muretse. ma nüüd detsembri algul vaatan, palju mis koht on poolthääli saanud ja siis helistan kohapeale. kui esimesse pakutud kohta ei saa, siis läheb pingerealt järgmine.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
david



Liitunud: 25 Märts 2003
Postitusi: 10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 20:01    Teema: Vasta viitega

Well... Jamad, jamad, jamad... Ma mäletan milline jama juba sellega oli, et üldse baka.ee sünnipäevale saada ja see toimus Tartus... Ma arvan, et mind kohe KINDLALT ema ei luba. Nii et jääb ära.

Viimati muutis seda david (Esm Nov 29, 2004 15:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShadowofGoth
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 21:24    Teema: Vasta viitega

See puhkemaja veits kaugel, jama võib olla kohale saamisega ja ma üldse vaatan veel seda asja ja kui siin meeldima hakkkan siis tulen. Mul on paar sõpra kes on mangast väga huvitatud, püüan need siia saada, aga kui nad ei taha kas ma siis võin ikkagi nad kaasa võtta(raha toovad ise)?
Tagasi üles
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2004 22:59    Teema: Vasta viitega

Tegelt mul suht suva kus peetakse peaasi et saun oleks :P sest ma ullem saunas käija!!!
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 17, 2004 00:58    Teema: Vasta viitega

ShadowofGoth kirjutas:
See puhkemaja veits kaugel, jama võib olla kohale saamisega ja ma üldse vaatan veel seda asja ja kui siin meeldima hakkkan siis tulen. Mul on paar sõpra kes on mangast väga huvitatud, püüan need siia saada, aga kui nad ei taha kas ma siis võin ikkagi nad kaasa võtta(raha toovad ise)?


sõltb kust sa tuled. nimelt on võibolla ka mõni autoga mineja kes on nõus peale võtma inimesi. hetkeseisuga on neid kaks.
kui ennast korralikult ülal peetakse on kõik huvilised oodatud. samas oleks tore, kui inimesed ennast bakasse ikka regaksid. siis õpib neid juba veidikene tundma Happybunny raha tuleb ette maksta. kui asukoht kindel ja rahvaarv teada, siis annan vajalikud numbrid teile ( seega siis makstav summa ( sinna hulka EI kuulu sõiduraha ), minu konto number ja minu mobla nr ( kui peaks mingeid probleeme tekkima ) ) :)

ahjaa...kui asi juba kinde. siis muudan esimese posti ära ja hakkan pidevalt uuenevat infot kirjutama :) niiet ikka vaadake ikka ja jälle seda teemat.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fressix



Liitunud: 3 Mai 2004
Postitusi: 13
Asukoht: Koeru

PostitusPostitatud: Laup Nov 20, 2004 09:55    Teema: Vasta viitega

david kirjutas:
Niiet jääb ära.

Minu jaoks ka, aga noh elab üle. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 17:26    Teema: Suletud. Vasta viitega

Teema autori palvel suletud. NB! Kokkutulekule registreerida saab selles teemas - link.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: