OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Meine Liebe
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 21:41    Teema: Meine Liebe Vasta viitega

Anime solvab mehi.
Keda meist siis ei ärritaks see, et aina rohkem ja rohkem animed mängivad välja puhta fanservice'i peale, eeldades, et vaatajad muud ei ihaldagi kui lopsakate vormidega naisi ja öökimiseni kopeeritud slapstick-nalju ja kli¹eesid. Ka seeriate meestegelaskujud on tihti samasugused kapiperverdid ja loodrid, kelle mehelikkus on juba sündides raisku läinud. Kärvaku nad põrgus!

Aga ärge kartke, teie palveid on kuuldud. Au, ennastsalgav altruism, eetika, galantsus, androgüünsed kehavormid ja luulelist pateetikat täis monoloogid keset roosiaedu - sääraseid ja mitmeid muid tõeliselt maskuliinseid võlusid võib näha Konami GBA ja PS2e hiti põhjal loodud animes Ginyu Mokushiroku Meine Liebe, lühidalt siis Meine Liebe. Tegevus leiab aset 1935 aasta Euroopas, täpsemini väljamõeldud kuningriigis nimega Kuchen, ning kirjeldab mitme noormehe (kes on nii haprad kui lilleõied keset tärkavat suve, kuid samas nii enesekindlad nagu terasest mõõgad!) elu ja käekäiku Rosenstolzi ülikoolis. Kuna tärkamas on järjekordne maailmasõda ja maailmakorraldus toimuvad mitmed sügavad muudatused, siis on ohtu sattunud Kucheni monarhiline kord, mille ülalhoidmiseks moodustatakse prestii¾ne eliitväeosa Strahl, kelle tegevusest sõltub kogu riigi tulevik. Strahli liikmeteks pürgivad ka vaataja poolt jälgitavad noormehed.

Lausa efemeersena näib see kaunidus, mis hõngub nende meeste välimusest ja veelgi enam nende tegudest, kuid minu sõnad pole piisavad selle ilu kirjeldamiseks, mistõttu lubage mul postida siia paar väljavõtet sellest seeriast!
(Vabandust kui liiga pikaks venib)

Esmalt siis tegelased:



Peategelane Orphereus



(vasakult) Naoji, Ludwig



(vasakult) Eduard, Camus



õpetaja Beruze (paha onu!)


Üks tõelist mehearmastust täis dialoog Naoji ja Ludwigi vahel:







Reklaamipausi pildid:





Camuse lilleaed ning esteetilised mehed:





Alatusel ei ole siin maailmas kohta:






Mõõgavõitlus ja selle sügavmõttelised järelkajad:






Fantastiline seeria, soovitan soojalt! Torrentid leiate animesukist.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Kolm Apr 06, 2005 09:08). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Kolm Nov 24, 2004 21:45    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimest osa [RAW]
mulle väga meeldis. Väga hea animatsioon on. Soovitan minagi. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 13:52    Teema: Vasta viitega

Jajaa...kunagi ammu sai isegi selle mängu mängitud...tegelased on tõesti kõik väga ilusad, aga mängus olid nad ikka Kaori Yuki poolt joonistatut ja nägid veel paremad välja.
Ma poleks arvanudki et sellest on ka anime tehtud. Kindlasti kavatsen vaadata! :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 21:10    Teema: Vasta viitega

Kuidas sa neid screenshot'e said?
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 25, 2004 21:46    Teema: Vasta viitega

Niisiis!
Esimesed kaks osa on vaadatud. Pean ütlema, et see on tõesti väga muljetavaldav. Ilusasti joonistatud, tegelased on kõik väga meeldivad ja sisu tundub ka päris hea olevat...kuigi praegu on seda vist vara öelda kuna kaks osa on ikka veel suht vähe...Siiamaani meeldib see igatahes mulle väga! LaLaLaa
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2004 13:33    Teema: Vasta viitega

BukonoNugashi kirjutas:
Kuidas sa neid screenshot'e said?

Kasutan Zoom Player'it videofailide vaatamiseks. Screenshotte teeb nupukombinatsiooniga Alt-F, kausta pead ise määrama.

Vahepeal on kolmas osa välja tulnud... võib-olla see on lihtsalt minus, aga mulle näis, et animatsiooni kvaliteet oli kergelt langenud, eriti juuste osas. Natuke murelikuks teeb ka see, et seerial peaks kokku olema vaid 12 osa ning isegi kolmas osa ei päästa valla mingit tõsisemat ja laiahaardelisemat taustanarratiivi, jätkub üldine tegelaste tutvustamine.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2004 14:00    Teema: Vasta viitega

Esimene osa sai vaadatud. Mulle jättes see küll kuidagi väga tühja mulje, lausa igava. Esimese osa viimaste minutite ajal keerlesid mul juba peas mõtted: "Millal siis kah midagi huvitavat toimuma hakkab, millal ta juba ära lõpeb, see oli küll täielik bandwidth'i raiskamine". Vabandan kui kedagi oma arvamusega riivan või kellele see vastumeelt on, aga nii ta on. Teine osa sai kah veel hangitud, aga kuna esimene jättis niivõrd negatiivse mulje, siis pole suutnud end teist osa vaatama sundida. URRRRRR :P
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kamikaze_Jeanne



Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 28
Asukoht: Eesti, Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 17:50    Teema: Sul võib õigus olla Vasta viitega

Kuigi ma ise olen tüdruk siis arvan kaa ,et animes tehakse mehed imelikuks.
Aga mõned pildid on head...no Inuyasha in ju kena ja tugev aga väga tujukas. Mis tollel siis viga on. Või Chiaki NAgoja...jumala lahe inimene ....
Tuleb vähem viriseda.... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 22:40    Teema: Vasta viitega

Minu arust on nad just kuidagi...noh...tsiviliseeritumad, palju paremate kommetega kui mingi Inuyasha...ja muidugi ka ilusamad Kallis Kallis Eriti Camus...he's sooooooo cute! LaLaLaa
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 13:09    Teema: Vasta viitega

vaatasin ka siis Meine Liebe`t ning tulemus: Not bad, not bad at all.
Eks see ole tõepoolest nii, et enamikes seeriates on mehed kuidagi liiga ühekülgsena esitatud. a`la näiteks mingi kangelasena, kelle otsused on alati ainuõiged või siis hullu dzentelmännina, kes tüdrukute südameid sulatab :S kuid mida pole on see, mis Meine Liebes on. Nimelt on palju rohkem tegelastesse sisse mindud. Palju rohkem tundeid, palju rohkem meessoo mõttelaadi. juurde tuleb veel muidugi see nn. härrasmehelikus, mis oli rohkem tuntud 19. sajandil kui 20. sajandi 2-s veerandis.

ühesõnaga oli päris vinge, omamoodi olen põnevuses, kuhu seeria välja jõuab :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 23:35    Teema: Vasta viitega

okei. nüüd on minulgi esimene osa vaadatud. OMG see on ju super druper anime. Kallis Kallis
Miks ma sellest küll varem ei teadnud.
Okei nüüd pole aega vaja järgmised osad tõmmata. LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 20:45    Teema: Vasta viitega

meine liebe ja 1935 aasta euroopas LaLaLaa ?
vabandust kui ma kedagi solvan, aga see tundub kergelt irooniline. nukunäoga haprad noormehed. peategelaseks "orpheus". nõrkused noorte poiste vastu ja läbitungivad kutsikasilmad.
sellest saaks tiptop paroodia.
sellesuhtes et missugune lollaks paneks tõsiste kavatsustega seriaalile mehearmastusest nimeks "meine liebe", kui tegu on teise maailmasõja eelse perioodiga? :7
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 21:09    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
meine liebe ja 1935 aasta euroopas LaLaLaa ?
sellesuhtes et missugune lollaks paneks tõsiste kavatsustega seriaalile mehearmastusest nimeks "meine liebe", kui tegu on teise maailmasõja eelse perioodiga? :7

Pead sa nende lollakate all silmas selle seeria loojaid? Nemad tegid tõesti sellise valiku.

Aga ehk sa põhjendaksid nüüd miks see nimi sinu arust sobimatu on, sest mulle jääb see mõistmatuks : (.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 21:24    Teema: Vasta viitega

kui võtta et umbes sel ajal kirjutas hitler "mein kampf" -i. ja kui teha film, mille sündmustik toimub euroopas, täpsemalt äärmiselt saksapäraselt kõlavas kuchenis, tärkava marurahvusluse ajal ning peategelase näojooned on kahtlased aarialikud, siis see ju ometigi paneb kergelt muigama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 21:42    Teema: Vasta viitega

Peaasi, et nimi "Meine Liebe" kuidagi anime endaga seostuks.
Siiamaani aga pole veel eriti midagi toimuma hakanud mida armastusega seostada. Ainult peategelasi on natuke tudvustatud.

Mind ennast niikuinii see nimi eriti ei huvita. Tähtis on, et anime ise oleks hea.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 21:50    Teema: Vasta viitega

ma kujutan ette et varsti osutub orpheus nooreks kunstitudengiks, kes on just hiljuti akadeemia uste taha jäetud. peagi haarab ta kotkast kujutava käepidemega mõõga ja hakkab kristuse mõrvaritele mööda päid ja jalgu tõmbama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 21:59    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
kui võtta et umbes sel ajal kirjutas hitler "mein kampf" -i. ja kui teha film, mille sündmustik toimub euroopas, täpsemalt äärmiselt saksapäraselt kõlavas kuchenis, tärkava marurahvusluse ajal ning peategelase näojooned on kahtlased aarialikud, siis see ju ometigi paneb kergelt muigama.


Kui nüüd paljastada teatud vääga nõrgad ja ignorantsust näitavad faktivead sinu kirjutises...

Hitler kirjutas "Mein Kampfi" 1925, lõplikult ilmus 1926. Kirjutas, kui ta viibis vanglas peale ebaõnnestunud Müncheni mässukatset. 1935. aastal oli ka Saksamaal natsism täiesti lapsekingades ja suuri maailmavallutusplaane veel ei olnud. Anschluss, esimene Saksamaa tõeliselt agressiivne välispoliitiline käik, toimus alles 1938. aastal. 1935. aastal ei oleks vist keegi suutnud ette näha suurt sõda...

Marurahvuslus jooksis mööda väikestest, kuid saksapärase nimega riikides nagu Leichtenstein, kes suutis suures sõjas neutraalseks jääda. Seega võib midagi Kucheni moodi ka neutraalseks jääda.

Muideks, homod olid olemas ka enne II maailmasõda. Kurjad keeled räägivad, et isegi Hitler vaatas pigem meeste kui naiste poole.

Lühidalt, muigama paned sina, mitte "Meine Liebe", kuigi kahjutundega peab mainima, et seda pole minu silmad veel kaeda jõudnud.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 22:01    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui võtta et umbes sel ajal kirjutas hitler "mein kampf" -i. ja kui teha film, mille sündmustik toimub euroopas, täpsemalt äärmiselt saksapäraselt kõlavas kuchenis, tärkava marurahvusluse ajal ning peategelase näojooned on kahtlased aarialikud, siis see ju ometigi paneb kergelt muigama.


Minu arust on säärane seostamine üsna õhust võetud, eriti mis puutub "Mein Kampfi", ning mitte mingit moodi naljakas. Noh, see nimi Kuchen ehk, tõlkes tähendab see koogid, see on tõesti veidi kentsakas.

Ahja, tegemist ei ole paroodiaga, et sa teaks.


Tsiteerin::
ma kujutan ette et varsti osutub orpheus nooreks kunstitudengiks, kes on just hiljuti akadeemia uste taha jäetud. peagi haarab ta kotkast kujutava käepidemega mõõga ja hakkab kristuse mõrvaritele mööda päid ja jalgu tõmbama.


Tore, et sa selliseid kommentaare teed ilma seeriat vaatamata.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 22:45    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kui nüüd paljastada teatud vääga nõrgad ja ignorantsust näitavad faktivead sinu kirjutises...


emm mis ajast viitab eesliide "umbes" faktile? ja kuidas see näitab mu ignorantsust? ei olnud täpne aastaarv meeles ja seetõttu ka ei esitanud oma postituses mingeid daatumeid.

Tsiteerin::
Kirjutas, kui ta viibis vanglas peale ebaõnnestunud Müncheni mässukatset.


aitäh. see oli kõrvataha panemiseks? selline "räägin sulle mida su ajaloo õpetaja sulle juba 100 korda rääkinud on" lisand?

Tsiteerin::
1935. aastal oli ka Saksamaal natsism täiesti lapsekingades ja suuri maailmavallutusplaane veel ei olnud.


emm hitler saavutas nimetamise riigikantsleriks aastal 1933. füüreriks kuulutas ta ennast aastal 1934 pärast hindenburgi surma ja kehtestas faśistliku diktatuuri. ja üleüldse oli ta natsionalistliku propagandaga endale masside poolehoiu võitnud juba kuskil 1930.
1935-ndatel hakati planeerima uut sõda, et kehtestada saksamaa hegemoonia ja kolmas reich.
need kingad on lapse jaoks kuidagi suured.

Tsiteerin::
Anschluss, esimene Saksamaa tõeliselt agressiivne välispoliitiline käik, toimus alles 1938. aastal


emm "alles"? kuidas saab olla 3 aastat lühike aeg, kui kõne all on prelüüd maailmavallutamisele? algas ju aasta pärast anchlussi teine maailmasõda.

Tsiteerin::
1935. aastal ei oleks vist keegi suutnud ette näha suurt sõda...


kas mitte teise maailmasõja probleem ei seisnenudki selles, et prantsusmaa, inglismaa, usa ega keegi teine ei osanud sõda ette näha? kas sa midagi istumispoliitikast oled kuulnud?

Tsiteerin::
Marurahvuslus jooksis mööda väikestest, kuid saksapärase nimega riikides nagu Leichtenstein, kes suutis suures sõjas neutraalseks jääda. Seega võib midagi Kucheni moodi ka neutraalseks jääda.


kahtlemata. kuid ma ei olegi väitnud, et kuchen ei oleks võinud neutraalseks jääda. mina pidasin rohkem silmas natsionalismi kui mõtteviisi mõju üksikindiviididele.

Tsiteerin::
Muideks, homod olid olemas ka enne II maailmasõda. Kurjad keeled räägivad, et isegi Hitler vaatas pigem meeste kui naiste poole.

Lühidalt, muigama paned sina, mitte "Meine Liebe", kuigi kahjutundega peab mainima, et seda pole minu silmad veel kaeda jõudnud


kurjad keeled räägivad ka et elvis vaatas meeste poole. ja kui ka hitler oleks imperaatorile kohaselt noormehi ihaldanud, siis see ju muudaks antud filmi veelgi naljakamaks.

elus ongi nii et erinevaid inimesi panevad muigama erinevad asjad. nt. mind paneb muigama pealkiri "meine liebe" , acousmatiquet paneb muigama "kuche", sest see tähendab tõlkes kooki ja hjargi panen muigama mina. igal inimesel on oma huumorimeel ja see ei ole minu arvates miski mille üle vaielda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 22:54    Teema: Vasta viitega

Või mis ajast viitab eesliide umbes lähiajaloost rääkides 10-le aastale? Eesti vabanes umbes 1981? Või 2001?
Väites, et "umbes" sellel ajal kirjutas Hitler "Mein Kampfi", näitab vähemalt minu arust kas teadmatust või võimetust fakte omavahel kokku liita. Ehk siis- "Mein Kampf" oli natsipartei ideoloogiaraamatuks, võimule tuli 1933. aastal ja Hitler kirjutas "umbes" sellel ajal.

Muideks, kui sa tuled siia faktidega lahmima, siis kulub sulle 101-e ja ka 1001-e meeldetuletus meelde.

Kus 35-ndal suurt sõda plaaniti? Vara veel, vara veel. Ära unusta, et nii Inglismaa kui ka Prantsusmaa sõjakuulutus peale Poola ründamist tuli Hitlerile väga ebameeldiva üllatusena. Ehk siis, plaanid suurt sõda oponentide vastu, kellega sõda sind üllatab. Loogish. Seega, ei oodanud ei Hitler, Churchill, Roosevelt ega kes iganes see Prantsusmaa eesotsas oli? Kes siis ootas, Stalin? Või äkki Päts?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: