OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

D.N.Angel

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2004 11:58    Teema: D.N.Angel Vasta viitega

Siin polegi sellest veel midagi kribatud...aa minu meelest on see üks paremaid animesid- mõnus huumor ja väga hästi joonistatud (mle meeldib selline stiil nag seal)...
Ja selle manga on ka hää (kuigi pole saanud mangat korralikult lugeda, pean leppima netist alla tõmmatud lehtedega T_T )
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
New-Guy



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2004 15:59    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa ??? Kus koha pealt seda on võimalik vaadata/tõmmata/lugeda?
_________________
http://gallogeta.deviantart.com
(Meelis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2004 17:11    Teema: Vasta viitega

no ma tõmban seda emulest :P (olen selline paha piraat)

hmm...kui keegi tahab teha siis saab siin teada milline karakter sa oled d.n.angel'is

http://selectsmart.com/FREE/select.php?client=MIOHIO

ma olin Daisuke Niwa ...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 03:20    Teema: Vasta viitega

minu arvates on dn angel ka parim anime aga kahju et vähe osasid on:(
...ma ei tea kas mul on mingi jama voi see testi link ei toota T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 21:36    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
no ma tõmban seda emulest :P (olen selline paha piraat)

hmm...kui keegi tahab teha siis saab siin teada milline karakter sa oled d.n.angel'is

http://selectsmart.com/FREE/select.php?client=MIOHIO

ma olin Daisuke Niwa ...

Piraat oled sa siis kui sa seda edasi levitad. Nii vähemalt ütles mulle üks tuttav ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Dets 31, 2006 02:41    Teema: Vasta viitega

...tema varastab levitatud asju

aga mingit muud dn angeli testi pole v?
mul üks küsimus veel,et kas on mingit muud dn angeli sarnast animet

tänud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Püh Dets 31, 2006 14:21    Teema: Vasta viitega

vaatan ära,et millega tegu,aitäh soovitamast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Püh Dets 31, 2006 20:42    Teema: Vasta viitega

nüüd ma siis olen ka õnnelik manga omanik :P

PS: Hiwatari on kõige mmmmm mees Kallis Kallis


...nüüd on vaja vaid artbook kunagi saada :P
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 20:47    Teema: Vasta viitega

kui tohib küsida kust said manga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 22:14    Teema: Vasta viitega

kriso-kriso :)
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 11:32    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Siin polegi sellest veel midagi kribatud...aa minu meelest on see üks paremaid animesid- mõnus huumor ja väga hästi joonistatud (mle meeldib selline stiil nag seal)...

Paremaid animeid teatud sihtgrupile ehk. Mulle oli ta näiteks lihtsalt igav. Kamikaze Kaitou Jeanne tuli hetkel veel millegipärast sellega seoses meelde, mingid sarnasused teemaga seoses tõenäoliselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 16:32    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

zork kirjutas:
Chiisan kirjutas:
Siin polegi sellest veel midagi kribatud...aa minu meelest on see üks paremaid animesid- mõnus huumor ja väga hästi joonistatud (mle meeldib selline stiil nag seal)...

Paremaid animeid teatud sihtgrupile ehk. Mulle oli ta näiteks lihtsalt igav. Kamikaze Kaitou Jeanne tuli hetkel veel millegipärast sellega seoses meelde, mingid sarnasused teemaga seoses tõenäoliselt.


Ära ole kuri. Ma ütlesin "minu meelest" on see parim. Kui ma oleksin öelnud, et see on parim, siis oleksid võinud teha ving-ving.

Aga minusugustele sobib ta väga hästi, sest siin on olemas täpselt see, mida ma tahan
*inglid
*natukene shonen-ai maiguga suhted
*sobiv tegelastüüpide valik- hea röövel Dark (cool tegelane), lihtne õpilane Daisuke, kelle elu muutub..jne (armas süütu tegelane),prillidega tark vastane Hiwatari [cool(im) tegelane)], armas erivõimetega koduloom Kyuu(kawaiii tegelane), naljakas (armsal moel) ema..(tegelikult mulle kaksikõed ei meeldinud eriti, aga see selleks...)
*ärkavad kunstiteosed"...
*huvitav sündmustiks, ei hakka igav. ei veni.

Ning see kõik on küllalt hästi kokkupandud, et ei tasu nuriseda. Tüdrukutele mõeldud anime LaLaLaa
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 17:46    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Ära ole kuri. Ma ütlesin "minu meelest" on see parim. Kui ma oleksin öelnud, et see on parim, siis oleksid võinud teha ving-ving.

Ei ole kuri, üldse ei ole. Ja ei vingu ka, lihtsalt lisasin natuke oma arvamust, sest minu meelest ei olnud ta üks paremaid. Aga nagu näha on raske midagi öelda, ilma et sealt midagi muud välja ei loetaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 20:42    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

zork kirjutas:
Chiisan kirjutas:
Ära ole kuri. Ma ütlesin "minu meelest" on see parim. Kui ma oleksin öelnud, et see on parim, siis oleksid võinud teha ving-ving.

Ei ole kuri, üldse ei ole. Ja ei vingu ka, lihtsalt lisasin natuke oma arvamust, sest minu meelest ei olnud ta üks paremaid. Aga nagu näha on raske midagi öelda, ilma et sealt midagi muud välja ei loetaks.


:)
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 00:02    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
armas erivõimetega koduloom Kyuu(kawaiii tegelane)

kuna selliseid animesi on väga vähe (ei oskagi peast midagi sarnast hetkel öelda), siis pole ka varem mõelnud sellele, et tegelikult kuulub D.N. Angel sellisesse olematussse ¾anrisse nagu mahou shounen.

¾anr tuli pähe ülalolevat quotet lugedes, mis on tavaliselt üks mahou shoujo ¾anri tüüptingimusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 02:08    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

ruri kirjutas:
Chiisan kirjutas:
armas erivõimetega koduloom Kyuu(kawaiii tegelane)

kuna selliseid animesi on väga vähe (ei oskagi peast midagi sarnast hetkel öelda), siis pole ka varem mõelnud sellele, et tegelikult kuulub D.N. Angel sellisesse olematussse ¾anrisse nagu mahou shounen.

¾anr tuli pähe ülalolevat quotet lugedes, mis on tavaliselt üks mahou shoujo ¾anri tüüptingimusi.


LaLaLaa ja ma alati mõtlesin, et miks d.n.angel mind niivõrd võlub ..või harry potter..või inuyasha- pisikesed müstilised poisid LaLaLaa

väiksed ja armsad mahou shounenid on kihvtid...Kuid neid on tõesti olematult vähe. Isegi wikist leiad sa mahou shojo kohta tunduvalt rohkem kui mahou shoneni ...

on vaja rohkem armsaid väikseid poisse, kellel ei oleks lakkamatut ninavere jooksu!

edit: chiisan märkas alles nüüd oma apsakat..ja sai Ruri kommetaarile pihta...peab ennast rohkem kontrollima!
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")


Viimati muutis seda Chiisan (Nelj Jan 04, 2007 03:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 02:39    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Isegi wikist leiad sa mahou shojo kohta tunduvalt vähem kui mahou shoneni ...

ja mina loll otsisin mahou shouneni järgi... peaks proovima vahepeal ka valesti mõtelda.
ja oled kindel, et "tunduvalt vähem?"

samas kui seda ¾anrina võtta, siis ma võtaks küll pigem analooge mahou shoujo ¾anrist kui lihtsalt liigitada selle alla animeid milles esineb peaosas maagiliste võimetega poiss. st Inuyasha minu jaoks küll sinna ¾anri alla ei kuuluks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 02:51    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

ruri kirjutas:
samas kui seda ¾anrina võtta, siis ma võtaks küll pigem analooge mahou shoujo ¾anrist kui lihtsalt liigitada selle alla animeid milles esineb peaosas maagiliste võimetega poiss. st Inuyasha minu jaoks küll sinna ¾anri alla ei kuuluks.

Ja Bleach, Shaman King, Yu-Gi-Oh, YuYu Hakusho ja paljud veel seal nimekirjas. See ¾anr peaks põhinema pigem joonistusstiilil, et tüdrukud toolilt hüppaks ja "ka-wa-iiiiii" karjuks. Tegelased peaksid olema nagu ülalpool pildil, mitte kõik maagiliste võimetega jorsid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 03:19    Teema: Re: D.N.Angel Vasta viitega

ruri kirjutas:
samas kui seda ¾anrina võtta, siis ma võtaks küll pigem analooge mahou shoujo ¾anrist kui lihtsalt liigitada selle alla animeid milles esineb peaosas maagiliste võimetega poiss. st Inuyasha minu jaoks küll sinna ¾anri alla ei kuuluks.

sellisel juhul ei kuulu sinna enamus, mis seal nimekirjas on...kuid ausalt ei mõtle ma nüüd Inuyasjhast halvemini, et ta nüüd ei kuulu ¾anrisse ...armas on ta ikkagi....



cenorig kirjutas:
Ja Bleach, Shaman King, Yu-Gi-Oh, YuYu Hakusho ja paljud veel seal nimekirjas. See ¾anr peaks põhinema pigem joonistusstiilil, et tüdrukud toolilt hüppaks ja "ka-wa-iiiiii" karjuks. Tegelased peaksid olema nagu ülalpool pildil, mitte kõik maagiliste võimetega jorsid.


eee...ei

Sama hästi võiks öelda, et poistele peaksid kõik asjad meeldima... kus on vaid mõõgad, suured robotid ja rinnakad naised...

tegelastes peab olema see "eriline säde" :) !!
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: